top of page
EB headpage.png
icons8-facebook-480.png
icons8-instagram-480.png
icons8-pinterest-500.png
icons8-facebook-messenger-500.png
icons8-whatsapp-500.png

O MNĚ

Narodila jsem se v malebném městečku Počátky na Vysočině, kde jsem i většinu svého života prožila. Již od raného dětství ve mně budoval kladný vztah k malování můj milovaný dědeček Ferdinand, který sám maloval obrazy olejem. Jako nejmladší z jeho vnoučat jsem po něm získala tento dar. Bohužel mi nemohl být dlouho učitelem a nestihl mi předat vše, co uměl a věděl. I přesto se ve mně láska k malování zachovala. Vystudovala jsem Pedagogiku vychovatelství a Speciální pedagogiku.

 

K malbě jsem se vrátila až po delší době, kdy jsem se zprvu věnovala malbě akrylem, olejem a dekorativním malbám na zdi. Ze začátku jsem malovala dětské pokojíčky a později se mi naskytla možnost malovat na větších projektech jako malby v Muzeu Veteránů, Městské knihovně, Dětském centru, Městském úřadě a mnoho dalších.  Díky těmto projektům jsem dostala nabídku spolupracovat na celovečerní filmové loutkové pohádce „O moudrém Honzovi“, kde jsem navrhovala všechny postavy.

Díky této zkušenosti jsem zjistila, že mi vlastně k srdci přirostla spíše kresba tužkou než štětcem a začala jsem s kreslením portrétů, kterým se věnuji teprve 4 roky. Jako první jsem začala kombinovat tužku s plátkovým zlatem. Tato výjimečná kombinace zaznamenala nečekaný úspěch, mimo jiné i proto, že je na velikých formátech, která je pro kresbu tužkou zcela neobvyklá.

Má tvorba v současné době nezahrnuje pouze kresby tužkou a malby na zeď. Začala jsem kombinovat a tvořit obrazy ze stavebních a sochařských materiálů pod názvem VISION Fine Art a nově také tvorbu s alkoholovými inkousty a epoxidem s názvem ECLIPSE Abstract Art.

Mým cílem je nabídnout druh umění, které je jiné a odlišné od světa, který známe a ve kterém žijeme. Každý má možnost si vybrat co ho zaujme a co se mu líbí. Lidské fantazii se meze nekladou a jednotlivé obrazy jsou vždy tvořené s citem a láskou.

bottom of page